0850 707 03 22 / info@tasarimedya.com

WEB TASARIMDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Web tasarım başarıyla ölçülür.Web tasarım renkleri ile göz alıcı şaşırtıcı ilgi çekici olmalı.Web tasarımı amacına uygun olmalı içerğinde firmanızı tanıtıcı anlatıcı açıklayıcı yazılar ve resimler olmalıdır. Web tasarım iyi bir ön yüze sahip olmalı ve optimizasyon ile desteklenmelidir. Web site tasarımı hızlı download etmeli ve navigasyonu kullanılan web teknolojileri ile başarı sağlanır.


Yapılan Web tasarım ile başarıyı 5 adımda sağlanabilir bunları şöyle siralayabiliriz.


1. Web sitenizde özgün içerik size ait olan yazılar kullanılmalı bilgiler başka yerde olmamalı.
2. Template yazılım ve tasarımlar kulanılmamalı tasarım yazılım size özel olmalı.
3. Web tasarım yazılım da robots.txt dosyasının kullanımı ve Meta (Üst) etiketlerin kullanımı(Title,Keyword,Description) sitenizin içeriğiyle kullanılan anahtar kelimeler birbirini tamamlamalı.
4. Arama motorlarına uygun kiriterlerde olmalı google robotları sitenizi kolayca index lemeli.
5. Seo Optimizasyon çalışması yapılmalı ve Sitenin içeriği ile alakalı başka sitelerden bağlantı gelmesi gerekli.
Web Tasarımı yaptırmaya karar verdiniz ama kafanızda şu sorular dolaşıyor web site tasarımı nasıl olmalı kime yaptırmalıyım web sitem optimizasyon yapılacak mı web sitem arama motorları için uygun kiriterlerde olacak mı web sitem google aramalarında çıkacak mı web sitemin reklam çalışmaları yapılacakmı ve benim firma reklam çalışmalarımda bana yardımcı olunacak mı? Tüm bu sorularınızın cevaplarını bizi arayarak bulabilirsiniz.